سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه

سرویس های پایانه های فروشگاهی در یک نگاه :

پایانه های فروشگاهی بانک مسکنخرید شارژ اعتباری(همراه اول ، ایرانسل)

مانده موجودی کارت

پرداخت قبوض

پرداخت اقساط بر روی پایانه های فروشگاهی

سرویس های PC-POS

 تخصیص چند حساب به دستگاه کارتخوان و واریز وجه تراکنش به انتخاب پذیرنده به هریک از حساب‌ها.

 تخصیص چند حساب به دستگاه کارتخوان و واریز وجه تراکنش به صورت درصدی به هریک از حساب‌ها

 

خاطرنشان می گرددسرویس پرداخت اقساط نیز بر روی پایانه های فروشگاهی پیاده سازی گردیده است.

 

سرویس های رایج در پایانه های فروشگاهی :

۱.مانده گیری

۲.خرید

۳.پرداخت قبض(تکی –گروهی)

۴.فروش شارژ(ایرانسل-همراه اول)

۵.پرداخت قسط

سرویس های PC-POS

 هر پایانه فروشگاهی در هر فروشگاه که مجهز به سیستم حسابداری مکانیزه است میتواند مستقیما به برنامه حسابداری متصل شده و تنها با کشیدن کارت مبلغ خرید از سیستم حسابداری به POSارسال شده و تراکنش پایان پذیرد.

سرویس های جدید

تعریف شیفت فروشندگان

مدیر یا مسیول فروشگاه می‌تواند بر روی پایانه برای هر یک از فروشندگان تا 5 نفر، نام کاربری اختصاصی تعریف کرده و در زمان‌های انتخابی گزارش تراکنش‌های هر یک از ایشان را بصورت مجزا مشاهده نماید. همچنین هر یک از کاربران می‌توانند گزارش عملکرد خود را مشاهده نمایند.

دریافت شناسه واریز جهت انجام تراکنش خرید

به منظور شناسایی و یا تفکیک خریداران در هنگام انجام تراکنش، شناسه مربوطه از ایشان دریافت شده تا در گزارشات آتی قابل شناسایی و رهگیری باشد. (مانند شماره دانشجویی در دانشگاه‌ها) با توجه به اینکه در حال حاضر شرکت شاپرک از این سرویس پشتیبانی نمی‌کند، تا زمان آماده‌سازی این قابلیت بصورت آفلاین ارایه می‌گردد.

خرید شارژ به صورت تکی و گروهی

مشتریان می‌توانند علاوه بر درخواست خرید شارژ بصورت گروهی از تمامی اپراتورها و تمامی مبالغ در قالب یک درخواست، برای تسریع در خرید از طریق منوی شارژ تکی شارژ دلخواه خود را خریداری نمایند.

پرداخت قبوض جریمه راهنمایی و رانندگی

در این سرویس همانند سایر قبوض خدماتی، وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه الزامی می‌باشد. پس از وارد کردن شناسه‌ها مبلغ جریمه نمایش داده شده که بایستی توسط مشتری تایید شود.

تخفیف بر روی خرید

پذیرنده می‌تواند تخفیف مد نظر خود را با وارد کردن میزان دلخواه به صورت درصدی بر روی تراکنش‌های خرید اعمال نماید. در این حالت بر روی رسید چاپی مبلغ تخفیف و مبلغ تراکنش پس از تخفیف درج می‌گردد. (فعالسازی توسط پشتیبان شرکت ناواکو انجام می‌شود.)

انعام بر روی خرید

به منظور پرداخت انعام در هنگام خرید توسط مشتریان، این سرویس بر روی پایانه‌ها آماده‌سازی شده است. بطوریکه پس از دریافت مبلغ خرید، مبلغ انعام نیز از مشتری درخواست شده و در رسید چاپی، مبلغ انعام و مبلغ کل درج می‌گردد. (فعالسازی توسط پشتیبان شرکت ناواکو انجام می‌شود.)

واریز کمک‌های مردمی

این سرویس جهت واریز وجوه نیکوکاری به حساب مؤسسات خیریه (شامل: بهزیستی، محک، کمیته امداد، کهریزک، اشرف الانبیای، بنیاد مسکن انقلاب) ارایه شده است.

تاریخ ویرایش1399/7/14- 11:34