تازه های اخبار تازه های اخبار

فعالیتهای جدید بازاریابی دراستان

تیم بازاریابی مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از مدیر شعب ،رییس حراست و کارشناس بازاریابی مدیریت استان با فرماندار باشت ومدیران کارخانه های لبنیات ساورز و دهشیر دیدار کرد.

 

تیم بازاریابی مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از مدیر شعب ،رییس حراست و کارشناس بازاریابی مدیریت استان با فرماندار باشت ومدیران کارخانه های  لبنیات ساورز و دهشیر دیدار کرد.

سید فرشید موسوی مدیر شعب استان طی دیدار با فرماندار باشت با اشاره به اهداف بانک مسکن از ایجاد شعبه در این شهرستان و یادآوری خدمات بانک مسکن و نقش این بانک در رفع دغدغه اساسی مردم  یعنی مسکن خواستار همکاری  فرمانداری شهرستان در معرفی بانک مسکن و کمک به پیشبرد اهداف این بانک در خدمت رسانی به مردم شد.فرماندار باشت نیز از توجه مدیران بانک مسکن به این شهرستان تشکر کرد وآمادگی  مجموعه فرمانداری را برای هرگونه همکاری  اعلام کرد.

دردیدار با مدیران ساورز و دهشیر مدیر شعب استان خدمات منحصر به فرد بانک مسکن را تشریح و بانک مسکن را مصداق بارز موسسه خدماتی و کارکنان این بانک را خدمت رسانان واقعی خواند.مدیران کارخانه های مذکور ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار جهت برقراری تعامل دو طرفه اعلام آمادگی کردند.
 

آخرین بروزرسانی 1394/4/30