تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست کانون وکلای با بانک مسکن

مرکز امور مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری کهگیلویه و بویراحمد مشتری بانک مسکن شد

با تلاش و پیگیری مجدانه تیم بازاریابی شعبه مرکزی یاسوج،مرکز امور مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به جمع مشتریان بانک پیوست.

در این بازاریابی که همکارمان آقای ارسلان خوزان (شعبه مرکزی یاسوج) نقش برجسته ای در تحقق آن داشت، وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی به دعوت بانک مسکن استان، در نشستی مشترک شرکت کردند. طی این نشست که در تالار لاله یاسوج برگزار شد، مدیر شعب استان، ضمن خوشآمد گویی به وکلا و مشاوران حقوقی حاضر در نشست، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را برای انجام خدمات با بهترین کیفیت و بهترین نحو به هیات مدیره و وکلای دادگستری استان اعلام داشت. بقایی نتایج این نشست را محدود به بانک و کانون وکلا ندانست و افزود: نتیجه این تعامل و رسیدن به توافق علاوه بر تامین منافع هر دو طرف، رونق تولید، اشتغال و در نهایت رشد اقتصادی جامعه خواهد بود. عنایت اکبریان رییس شعبه مرکزی یاسوج نیز طی سخنانی مزیت شعبه تحت مسوولیت خود را در ارایه خدمات و کیفت آن بیان کرد. پس از آن تریبون در اختیار رییس هیات مدیره کانون وکلای استان قرار گرفت. بهشتی در سخنان کوتاهی با تایید نقش بانک مسکن در تامین نیاز اساسی مردم و ایجاد سرپناه برای آنان، تعامل مرکز امور مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری استان با بانک مسکن را مشارکت این مرکز در خدمتگزاری این بانک عنوان کرد. وی خطاب به همه اعضای کانون از آنان خواست هم به جهت تسهیل در تراکنش های مالی کانون و هم به منظور مشارکت در ایجاد سرپناه نیازمندان در این بانک اقدام به افتتاح حساب نمایند و از مزایای جانبی و انواع خدمات این بانک هم بهره مند گردند.

گفتنی است در حال حاضر حساب مرکز مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری استان در شعب مرکزی افتتاح شده است و موضوع انتقال منابع آنان در دست اقدام می باشد.

آخرین بروزرسانی 1395/10/25