هسته پژوهشی و مطالعاتی استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل جلسه داد

با حضور معاون مدیریت شعب استان، جناب آقای معصومی

هسته پژوهشی و مطالعاتی استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل جلسه داد

اعضای هسته پژوهشی استان برای سومین بار در سال جاری در محل مدیریت شعب گرد هم نشستند. در این جلسه که با حضور معاون محترم مدیریت شعب استان، آقای فریبرز معصومی برگزار شد حاضرین به بیان دیدگاه خود در مورد دستور کار جلسه پرداختند. در این جلسه 2 ساعته اعضا به بررسی موضوع میزگرد اردیبهشت ماه که با حضور کارکنان و اساتید دانشگاهی در روز شانزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، پرداختند.
آقای معصومی، معاون مدیریت شعب استان،  ضمن بررسی و تحلیل موضوعات مطرح شده، اهداف میزگرد را تشریح کردند. مهدی صادقی، عضو هسته پژوهش و معاون سیستمها فناوری اطلاعات نیز با تاکید بر در نظر گرفتن عدم تطبیق سررسید داراییها و بدهی بانک ناشی از تسهیلات و سپرده ها، خواستار همگرایی و هم اندیشی اعضا در خصوص یافتن منایع و بازارهای جدید برای تامین مالی بخش مسکن شد.
اسدالله الوندی زاده، دبیر هسته پژوهشی استان نیز برنامه های هسته در سال 93 را مثبت ارزیابی کرده و بر لزوم محوریت پژوهش در برنامه ریزیهای خرد و کلان بانک تاکید کرد.
این جلسه در ساعت 19 با تصویب موضوع همایش تحت عنوان راه کارهای جذب منابع مالی جدید و بهره گیری از ابزارهای نوین مالی به منظور دستیابی به سهم قابل توجهی از سپرده های پایدار به پایان رسید.
آخرین بروزرسانی 1394/4/29